אודות

מי אנחנו?

אפליקציית ®NovoCare®Saxenda מבוססת על פלטפורמת טלפון סלולרי, המלווה, תומכת ומסייעת לך כל הדרך בשינוי הרגלי חיים, הגברת הפעילות הגופנית בצורה הדרגתית, ירידה במשקל ושמירה על משקל בריא לאורך זמן.

לצד עידוד אורח חיים בריא, קביעת יעדים יומיים/שבועיים, אימוץ הרגלי אכילה נכונים ועוד אפליקציית ®NovoCare®Saxenda מספקת לך מידע, הדרכה והקניית מיומנות לשימוש עצמי נכון בתרופת סאקסנדה®. בנוסף, התכנית מספקת מעקב תרופתי שוטף, רותמת אותך לפעולה ודואגת לתזכר אותך ליטול את התרופה במועדים הנדרשים.

צוות אפליקציית ®NovoCare®Saxenda כולל אנשי מקצוע מובילים בתחומי הרפואה, הפסיכולוגיה, התזונה והדיאטה, המהווים שילוב מנצח, המאפשר בניה של תכנית מותאמת אישית לכל משתמש בצורה אוטומטית לחלוטין. התוכנית מעלה את יכולת ההתמדה של המשתמש בשגרה שבועית הכוללת פעילות גופנית, שמירה על משקל בריא ותזונה נכונה, אשר יקדמו אורח חיים בריא ומוטיבציה.

איך זה עובד?

באמצעות הפרטים, הנתונים והמדדים האישיים שסיפקת לנו בתהליך ההרשמה, יצרנו תכנית המותאמת אישית רק לך. התכנית מתאימה את עצמה באופן שוטף לסגנון החיים, לוחות הזמנים וההעדפות שלך, ומספקת לך יעדים ברי השגה יומיים ושבועיים, טיפים והמלצות בזמן אמת, תזכורות ואפילו נותנת מילה טובה או נזיפה כשמגיע.

כל זאת על מנת לסייע לך לשנות הרגלים ולחיות חיים בריאים יותר המשלבים, לצד הטיפול התרופתי, פעילות גופנית ותזונה נכונה בשגרת היומיום כל הדרך לירידה במשקל ושמירה עליו.

לתשומת ליבכם

אפליקציית ®NovoCare®Saxenda אינה מהווה ייעוץ רפואי ואינה מחליפה את המידע וההנחיות שיתקבלו מהצוות הרפואי המטפל.

במידה ומתעוררת בעיה רפואית כלשהי אצל המשתמש ו/או מגבלה רפואית להמשיך בתכנית ההתערבות, המשתמש מתחייב להפסיק את התכנית מיידית ולפנות לרופא המשפחה לטיפול.

על המשתמשים לנהוג באחריות ולהפעיל שיקול דעת לפני כל שינוי ברמת פעילות גופנית, ירידה במשקל ו/או שינוי כלשהו באורח חייהם.

בכל שאלה או בקשה ניתן לפנות למוקד טלפוני

בטל’: 1-700-504-122 בימים א’-ה’ בשעות 08:00-17:00

כל הזכויות שמורות Sweetch 2020 ©