מי אנחנו?

glucoless הינה תכנית בריאותית ייחודית מבוססת סלולר, המסייעת למשתמש לעשות יותר פעילות גופנית ולרדת במשקל. התכנית נבחנה במחקר קליני שבוצע בשיתוף עם ג’ונס הופקינס, בה הוכח שיפור קליני משמעותי בקרב משתמשי glucoless על ירידה במשקל, עלייה בפעילות גופנית והפחתת רמות המוגלובין A1C, ועל ידי כך מסייעת בהפחתת רמות הסוכר ובשמירה על אורח חיים בריא.

צוות glucoless כולל אנשי מקצוע מובילים בעולם בתחומי הרפואה, הפסיכולוגיה, התזונה והדיאטה, המהווים שילוב מנצח, המאפשר בניה של תכנית מותאמת אישית לכל משתמש בצורה אוטומטית לחלוטין. התוכנית מעלה את יכולת ההתמדה של המשתמש בשגרה שבועית הכוללת פעילות גופנית, שמירה על משקל בריא ותזונה נכונה, אשר יקדמו אורח חיים בריא ומוטיבציה.

 

איך זה עובד?

אפליקציית glucoless יוצרת תכנית מותאמת אישית למשתמש. האפליקציה מסייעת למשתמש להשיג 150 דקות פעילות בשבוע ו- 5%-7% ירידה במשקל. האופן שבו אפליקציית glucoless משלבת את ההמלצות לביצוע יותר פעילות גופנית בחיי המשתמש נקראת LTPA (פעילות בשעות הפנאי, בתרגום לעברית). כלומר, אנחנו לא שולחים אנשים לרוץ בפארק, אלא משלבים פעילות גופנית בשגרה היומית הדינמית של כל משתמש.

במקביל לתכנית הפעילות, האפליקציה מספקת למשתמש יעדים אישיים לירידה הדרגתית במשקל ואפשרות לבצע מעקב אחר הארוחות והרגלי הבריאות, אשר מעודדים את המשתמש לחיות אורח חיים בריא. glucoless הופכת את נתוני המשתמש להמלצות אישיות אשר מותאמות ומשתנות בזמן אמת בהתאם לאורח החיים של המשתמש.

ההמלצות של glucoless נועדו לשלב הרגלי בריאות ברי השגה, אך יעילים קלינית, בשגרת החיים של המשתמש.

 

לתשומת ליבכם

glucoless איננה ספק שירותים רפואיים מוכר ו/או תחליף להתייעצות וטיפול רופאים וגורמים מוסמכים אחרים.

במידה ומתעוררת בעיה רפואית כלשהי אצל המשתמש ואו מגבלה רפואית להמשיך בתכנית ההתערבות, המשתמש מתחייב להפסיק את התכנית מיידית ולפנות לרופא המשפחה שלו לטיפול.

על המשתמשים לנהוג באחריות ולהפעיל שיקול דעת לפני כל שינוי ברמת פעילות גופנית, ירידה במשקל ו/או שינוי כלשהו באורח חייהם.

  

כל הזכויות שמורות Glucoless 2018 ©