מי אנחנו?

ReacT2D הינה תכנית בריאותית ייחודית מבוססת סלולר, המסייעת למשתמש לעשות יותר פעילות גופנית ולרדת במשקל. התכנית פותחה על בסיס הטכנולוגיה של Sweetch Health, שנבחנה במחקר קליני שבוצע בשיתוף עם ג’ונס הופקינס. בתכנית הוכח שיפור קליני משמעותי בקרב משתמשי ReacT2D על ירידה במשקל, עלייה בפעילות גופנית והפחתת רמות המוגלובין A1C, ועל ידי כך לסייע לאורח חיים בריא.

צוות ReacT2D כולל אנשי מקצוע מובילים בעולם בתחומי הרפואה, הפסיכולוגיה, התזונה והדיאטה, המהווים שילוב מנצח, המאפשר בניה של תכנית מותאמת אישית לכל משתמש בצורה אוטומטית לחלוטין. התוכנית מעלה את יכולת ההתמדה של המשתמש בשגרה שבועית הכוללת פעילות גופנית, שמירה על משקל בריא ותזונה נכונה, אשר יקדמו אורח חיים בריא ומוטיבציה.

 

איך זה עובד?

אפליקציית ReacT2D יוצרת תכנית מותאמת אישית למשתמש. האפליקציה מסייעת למשתמש להשיג 150 דקות פעילות בשבוע ו- 5%-7% ירידה במשקל. האופן שבו אפליקציית ReacT2D משלבת את ההמלצות לביצוע יותר פעילות גופנית בחיי המשתמש נקראת LTPA (פעילות בשעות הפנאי, בתרגום לעברית). כלומר, אנחנו לא שולחים אנשים לרוץ בפארק, אלא משלבים פעילות גופנית בשגרה היומית הדינמית של כל משתמש.

במקביל לתכנית הפעילות, האפליקציה מספקת למשתמש יעדים אישיים לירידה הדרגתית במשקל ואפשרות לבצע מעקב אחר הארוחות והרגלי הבריאות, אשר מעודדים את המשתמש לחיות אורח חיים בריא. ReacT2D הופכת את נתוני המשתמש להמלצות אישיות אשר מותאמות ומשתנות בזמן אמת בהתאם לאורח החיים של המשתמש.

ההמלצות של ReacT2D נועדו לשלב הרגלי בריאות ברי השגה, אך יעילים קלינית, בשגרת החיים של המשתמש.

 

לתשומת ליבכם

ReacT2D איננה ספק שירותים רפואיים מוכר ו/או תחליף להתייעצות וטיפול רופאים וגורמים מוסמכים אחרים.

במידה ומתעוררת בעיה רפואית כלשהי אצל המשתמש ו/או מגבלה רפואית להמשיך בתכנית ההתערבות, המשתמש מתחייב להפסיק את התכנית מיידית ולפנות לרופא המשפחה שלו לטיפול.

על המשתמשים לנהוג באחריות ולהפעיל שיקול דעת לפני כל שינוי ברמת פעילות גופנית, ירידה במשקל ו/או שינוי כלשהו באורח חייהם.

 

כל הזכויות שמורות ReacT2D 2018 ©